Kdo jsme

LAW GROUP je platforma, pod níž poskytují vybraní advokáti svým klientům právní poradenství s důrazem na dosažení co nejvyšší kvality poskytovaných právních služeb.

Nejsme neosobní továrna na právo. Jsme ale dost velcí a zkušení na to, abychom zvládli i rozsáhlé a složité právní věci.

Spojením specializací jednotlivých advokátů v rámci platformy LAW GROUP zajišťují advokáti svým klientům poskytnutí právních služeb v řadě právních odvětví se specializací zejména na oblast obchodního, občanského a trestního práva (více o specializaci v profilech jednotlivých advokátů).

Advokáti LAW GROUP jsou schopni zajistit poskytnutí expresních právních služeb na území České republiky i v zahraničí. S cílem zajistit klientům vždy prvotřídní právní služby i v kauzách s mezinárodním prvkem spolupracujeme s kooperujícími advokátními kancelářemi v USA, Německu, Rakousku, Rusku apod.

Nabízíme právní služby tuzemským i mezinárodním subjektům, nadnárodním korporacím, obchodním společnostem a fyzickým osobám, jakož i dalším právním entitám. Poskytujeme právní služby v kvalitě, kterou naši klienti včetně zahraničních či mezinárodně aktivních subjektů od svého partnera poskytujícího právní poradenství očekávají.

Advokáti LAW GROUP poskytují právní služby v českém jazyce, samozřejmostí je rovněž poskytování služeb anglicky i německy, a to na špičkové úrovni, kterou očekávají rodilí mluvčí. Na žádost klienta jsme schopni poskytnout právní služby v jazyce ruském, případně francouzském. Běžně poskytujeme dvojjazyčné právní výstupy (standardně CZ-ENG, CZ-DE), které umožňují okamžitou zpětnou vazbu i pro zahraniční klienty či účastníky koncernových skupin našich klientů.

Chceme, abyste se u nás cítili dobře, a proto se na interiéru naší kanceláře podíleli přední designéři a umělci. U nás jste zkrátka na nejlepší adrese. Neváhejte nás kontaktovat!

Advokáti